HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

EGE BASIM, 30 senelik matbaa tecrübesi, 6700 m2 kapalı alanı, kaliteli baskı teknikleri ve çalıştığı firmalarla olan düzgün ilişkileriyle, sektörün en tecrübeli firmalarından birisi olarak uzun yıllardan beri müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
 
Ege Basım sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunarken; Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden yapısıyla farklılıklar yaratarak kaliteli üstünlük sağlamaktır.
 
Grafik Tasarım Atölyemize gelen işler, profesyonel ve yaratıcı ekibimiz tarafından hayata geçiriliyor. Uzman tasarım ekibimiz, müşteri temsilcilerimizden aldıkları talimatları, siz müşterilerimizin istekleri ön planda tutulmak kaydıyla, kendi tasarım anlayışımızın süzgecinden geçirerek beğeninize sunmaktadır.  
 
Profesyonel baskı öncesi departmanımız, ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılayacak birikime, teknolojik altyapıya ve personele yatırım yapmaktadır. Renk yönetimine önem veren ekibimiz, İSO standartlarında FOGRA sertifikalı baskı yapabilmektedir.
 
Uzman iş gücümüz, geniş makina parkurumuz, beklentilerinize uygun projelendirmelerimizle 30 yıldır, baskı dünyasında güzel fikirlerinizi profesyonel ve özel çözümlerimizle karşılıyoruz. Etkin ve verimli yöntemlerimiz, hızlı, kaliteli ve titiz üretim prensiplerimiz geçmişten bugüne, bugünden geleceğe sizi yansıtıyor.
 
Katlama, otomatik harman, otomatik tel dikiş, iplik dikiş, kapak takma, özel kesim, yapıştırma ve her tür baskı sonrası özel efekt uygulamalarıyla donatılmış cilt atölyemiz; uzman kadrosuyla baskılarımıza değer katmaktadır.
 
Aynı zamanda dijital alandaki gelişimi, kalite ve hizmet anlayışını arttıran bir değer olarak gören Ege Basım, bünyesinde varolan dijital makinalarla müşterilerine dijital çözümler de üretmektedir.
 
Biz, katalog, broşür, kitap, dergi, poster, kağıt, çanta, ajanda... üretiyoruz.
 
Ege Basım olarak; tüm yenilikleri takip ederek, sürekli bu yönde yatırım yaparak, profesyonel kadromuz, üretim ve baskı kalitemiz ile sizler için 24 saat üretmeye devam ediyoruz.